Szent Benedek Iskolaközpont

ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA. ÉS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ GIMNÁZIUM. Szent II. János Pál Iskolaközpont. Pótvizsgák, tankönyv, ebédbefizetés, Veni Sancte, első tanítási nap. Életképek Zene Sőnfeld Mátyás. Általános Iskola és Gimnázium főoldal. Óvodások, általános iskolások. És gimnáziumi diákok számára. A Szent Benedek Iskolaközpont a tanév folyamán bérbe adja különböző helyiségeit. 1116 Budapest, Mezőkövesd út 10. telefon 36 1 201 4328 e-mail infoszentbenedekiskola.hu.

OVERVIEW

The web page szentbenedekiskola.hu currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have examined zero pages inside the site szentbenedekiskola.hu and found seventeen websites linking to szentbenedekiskola.hu.

SZENTBENEDEKISKOLA.HU TRAFFIC

The web page szentbenedekiskola.hu has seen fluctuating levels of traffic throughout the the year.
Traffic for szentbenedekiskola.hu

Traffic ranking (by month) for szentbenedekiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for szentbenedekiskola.hu

WHAT DOES SZENTBENEDEKISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szentbenedekiskola.hu Mobile Screenshot of szentbenedekiskola.hu Tablet Screenshot of szentbenedekiskola.hu

SZENTBENEDEKISKOLA.HU SERVER

Our parsers detected that a single root page on szentbenedekiskola.hu took three thousand milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider szentbenedekiskola.hu not secure.
3 secs
80.249.160.199

SERVER OS AND ENCODING

We caught that this website is utilizing the Apache/2.2.29 (FreeBSD) mod_fastcgi/mod_fastcgi-SNAP-0910052141 mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/0.9.8y os.

Szent Benedek Iskolaközpont

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page szentbenedekiskola.hu states the following, "ÉS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ GIMNÁZIUM." We saw that the website also stated " Pótvizsgák, tankönyv, ebédbefizetés, Veni Sancte, első tanítási nap." It also said " Általános Iskola és Gimnázium főoldal. A Szent Benedek Iskolaközpont a tanév folyamán bérbe adja különböző helyiségeit. 1116 Budapest, Mezőkövesd út 10. telefon 36 1 201 4328 e-mail infoszentbenedekiskola."

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Szent Bernát Kispesti Állatorvosi Rendelő

Szent Bernát Kispesti Állatorvosi Rendelő Budapest, XIX. Ezeket a szúnyogok által terjesztett parazitákat dirofiláriáknak is nevezik. Sajnos mi emberek is megfertőződhetünk bőrféreggel. Találtak már kutyából származó bőrférget emberi szemhéjban és a genitáliák bőralatti kötőszövetében is. Idén 22 éves rendelőnk! .

Szent Bernát Pestimrei Kisállatambulancia

Dr Berta Krisztián, állatorvos. Dr Müller Jennifer, állatorvos. Dr Zöldi Tamás, állatorvos. Lakatosné Dobosi Erika, asszisztens. Dr Berta Krisztián, állatorvos. Dr Müller Jennifer, állatorvos. Dr Zöldi Tamás, állatorvos. Lakatosné Dobosi Erika, asszisztens.

Debreceni Szent Család Plébánia

4031 Debrecen, Holló László sétány 1. Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Hétfőn Szent Lőrinc diakónus, vértanút ünnepeljük. Az ebesi búcsúi szentmise este 6 órakor kezdődik. Kedden Szent Klára szűzre emlékezünk.

Szentcsalád Plébánia Kecskemét

Az idei nagytábor sem múlt el az egyes napokat összefoglaló Tábori Híradók nélkül, amelyeket mától itt is meg lehet tekinteni. Hogyan egyeztethető össze a szoptatás és a munkábaállás? Ez a központi kérdése az idei Szoptatás Világhetének, erről esett szó a kecskeméti rendezvényen is, ahol édesanyákat és gyermekeiket is köszöntötték. Ők lettek az új ministránsaink. Ők lettek az új ministránsaink.